Colectia de poze apiardeal.3xforum.ro
Total 8272 poze.

InapoiInainte

 
p6 poze lulachyp6
01.03.200947.6KB
ieri in stupina din stupinaIeri in stupina
04.06.200856.8KB
o parte din fam de productie s-au deplasat la munte, la castan. lucrul la fermaO parte din fam de productie s-au deplasat la munte, la castan.
21.06.201063.4KB
vand in primavara 2010  pavilion apicol 68 locuri pentru stupi verticali corp 10 rame normale + catVand in primavara 2010 pavilion apicol 68 locuri pentru stupi verticali corp 10 rame normale + cat 10 rame 3/4, inmatriculat, verificare 2010(in curand noua ITP ), cabina utilata, cu tot cu 68 familii albine + 68 cutii 10 rame 1/1, + 68 caturi 10 rame 3/4. Pavilionul are 3 randuri de stupi pe fiecare parte si 10 stupi pe rand rezultand locuri in vagon pentru 60 familii. Cabina utilata, izolata cu polistiren, 2 paturi etajate etc. Exista stelaj de stupi si intre roti , sub sasiu astfel incat intreaga capacitate a pavilionului este de 68 locuri Ploiesti Prahova tel 0756162859 sau 0720019877. PRETUL PENTRU TOT ANSAMBLUL ESTE DE 50.000 LEI (500.000.000 LEI) usor negociabil
31.01.201040.8KB

 
mai o poza cu stupi bunamai o poza cu stupi
01.05.201065.4KB
inainte de a ajunge la nurenberg am oprit o zi langa budapesta unde am vizitat cea mai mare fabricaInainte de a ajunge la Nurenberg am oprit o zi langa Budapesta unde am vizitat cea mai mare fabrica de butoaie din aceasta zona a Europei , produc si butoaiele pentru miere.
24.02.200929KB
buna ziua 

pentru alte relatii care nu se pot scrie pe forum tel zi buna cu multa sanatate :hi:buna ziua pentru alte relatii care nu se pot scrie pe forum tel 0729034424 o zi buna cu multa sanatate :hi:
14.03.201057.2KB
rama 1 zbor de curatireRama 1
24.03.200874.4KB

 
si asta-i vinduta firma apicolesi asta-i vinduta
10.02.201052.9KB
aducem 100 kituri spre vinzare . indicati si cite doriti in mod sa fie in poza? stupi noii la 60 leiAducem 100 kituri spre vinzare . Indicati configuratia si cite doriti in mod deschis. CINE SA FIE IN POZA?
25.03.201038.2KB
vizitati acest site unde puteti gasi utilaje apicole fabricate de noi,cu pret,poza si ofertele dvs.Vizitati acest site unde puteti gasi utilaje apicole fabricate de noi,cu pret,poza si amanunte.Asteptam ofertele dvs. la contact de unde ne puteti trimite un email
04.04.200852.9KB
p3 poze lulachyp3
11.01.200965.3KB

 
la mine pe vatra salcamul mai are mult.
  stadiul actual la salcam in curte la adapost: jurnalLa mine pe vatra salcamul mai are mult. Stadiul actual la salcam in curte la adapost:
30.04.200955.9KB
x foto - cristi xx
18.10.200727.7KB
astazi in stupina mea matca din botca de schimbare vazut si batrana si cea tinara, dar nu am facutastazi in stupina mea matca din botca de schimbare linistita am vazut si batrana si cea tinara, dar nu am facut numa la asta tinara poza
26.05.200883.4KB
sau asa , in august ,cu miere: rama claditoareSau asa , in august ,cu miere:
20.04.200846.7KB

 
p20 poze lulachyp20
21.04.200935.1KB
sortimente şi cāmpina 2010sortimente şi preţuri
06.02.201044.6KB
familii vandute (lazile gheorghita constantinFamilii vandute (lazile clientului)
15.06.201037.2KB
sala lucrul la fermaSala maturatoarelor
24.05.201032KB

 
sau asa 3 sunt populati 2 sunt in lucrusi unu-i de model =d model de stupsau asa 3 sunt populati 2 sunt in lucrusi unu-i de model =D
08.11.200823KB
dle cu regine nu sint eliberate de stupar ci de sint de mai multe feluri dar toate dau albinelor saDle trintoras, Coliviile cu regine nu sint eliberate de stupar ci de albine.Coliviile sint de mai multe feluri dar toate dau albinelor posibilitatea sa elibereze regine. Care dintre aceste colivii o folositi?
05.06.200922KB
si ultima. la fel ca mai sus dar mai aproape. sa un colector de polen performantsi ultima. La fel ca mai sus dar mai aproape.
20.03.200838.9KB
p10 poze lulachyp10
15.07.200975.1KB

 
pe cand sa iasa si astea doua au rasturnat doi stupi, dupa care le-am ingradit cu gard acum pot sape cand sa iasa si astea doua au rasturnat doi stupi, dupa care le-am ingradit cu gard acum pot sa stau linistit pina in februariecand incep cu turtem pt stimulare
09.12.200764.3KB
interior cabina din alta pozitie vind autocamion si pavilion apicolinterior cabina din alta pozitie
23.01.201034.4KB
suzuki vitara, insa sa descurcat impecabil. 4x4 ce zicetiSuzuki Vitara, insa sa descurcat impecabil.
27.01.200849.7KB
si totusi  sa pun si o poza cu unul din parintii apicultura romane moderna c. hristea jurnal apicolSi totusi sa pun si o poza cu unul din parintii apicultura romane moderna C. Hristea
18.01.200931.4KB

 
gladiola floriGladiola
06.08.200837KB
x orban stefanx
07.02.201040.2KB
una din stupine la salcam. poza e cam Una din stupine la salcam. Poza e cam "afumata".
04.05.201043.5KB
salcim cit vezi cu ochii orban stefansalcim cit vezi cu ochii
23.05.201038.4KB

 
am gasit un stup care pana sa-l  aduc pe vatra a fost atacat miseleste de un soarece , biata matcaAm gasit un stup care pana sa-l aduc pe vatra a fost atacat miseleste de un soarece , biata matca statea ascunsa exact pe rama de la perete.
24.11.200945.7KB
pentru cei care doresc sa-si faca o instalatie de lipit faguri va prezint mea. e facuta dintr-oPentru cei care doresc sa-si faca o instalatie de lipit faguri va prezint 'instalatia' mea. E facuta dintr-o sursa de calculator vechi.(o gasiti pe cativa leuti la orice centru de reparat calculatoare). Am scos in exterior cele doua fire care au 12 V/12 A si le-am legat la un conector (improvizat dintr-o cutie de borne de antena de la un joc video vechi). Simplu si foarte ieftin. Puteti obtine tensiunile 5V, 7V, 10V, 12 V, 17V facand combinatii de tensiuni. pentru cei care vor sa-si faca un alimentator de laborator dintr-o sursa veche ATX aveti aici un link:
24.04.200948.5KB
livada mea de tatalui meu :rotfl: mica mea stupinalivada mea de pruni...adik...a tatalui meu :rotfl:
05.05.200863KB
ce bine este sa fii nascut de revelion - ai joc de artificii la fiecare aniversare  :d gavrilaCe bine este sa fii nascut de revelion - ai joc de artificii la fiecare aniversare :D
01.01.201032.8KB

 
asai la  noi schii si zapadaasai la noi
02.03.200947.2KB
astept poze din toate zonele tarii. accesati adresa de mai jos pt. mai multe si diverse poze.astept poze din toate zonele tarii. Accesati adresa de mai jos pt. mai multe si diverse poze.
12.07.200977.2KB
rugaminte catre posesorii postarilor de mai sus,        va rog frumos sa va certati pe topicuri rugaminte catre posesorii postarilor de mai sus, va rog frumos sa va certati pe topicuri infintate de dv si nu pe unul care se vrea pagina personala Florin. astept discutii pe acest topic despre: apicultura, vamatoare, chinologie, filatelie, off road si alte pasiuni. Mii de scuze. Eu voiam sa adaug despre vanatoare si arme si daca vrei sa-mi deschid postul me, spune-mi.
09.01.200950KB
bzzz  rupt dezastre  apicolebzzz rupt
29.03.200928.4KB
InapoiInainte