Colectia de poze apiardeal.3xforum.ro
Total 8272 poze.

InapoiInainte

 
luna decembrie se apropie craciunul :) stupii  meiluna decembrie se apropie craciunul :)
07.01.201051.7KB
si inca una si va las.
data evodiaSi inca una si va las. Data nasterii:28/12/2009
16.04.201049KB
inca o poza poleninca o poza
05.11.200744.9KB
click pe ele sa le vedeti in mare poze ,dar...click pe ele sa le vedeti in mare
17.10.200767.1KB

 
in afara de cateva ,, latraturi In afara de cateva ,, latraturi " infantile cu ,, si mai infantilul " Andrei Sunt nevricos si de frica .... cine stie ce fac Aici nu se face discriminare de ....... sanatate. Sau specie. :hi:
21.04.201036.3KB
sau asa! asa cevasau asa!
10.05.200963.9KB
si ultima, pana infloresc si altele :wink2: floriSi ultima, pana infloresc si altele :wink2:
06.08.200856.8KB
are 3 pagini... cules suprapusAre 3 pagini...
30.11.200879.6KB

 
sa pun acum niste poze cu stupii mei la inceput de salcam galbeni sunt de la batranu(se vad ca doarSa pun acum niste poze cu stupii mei la inceput de salcam 2010!!! Stupii galbeni sunt de la Batranu(se vad ca doar sunt noi):)
11.05.201060.5KB
poza... jurnal apicolpoza...
01.02.200950.8KB
latimii dupa sablon rameverificarea latimii dupa sablon
20.03.200825.7KB
p4 poze lulachyp4
22.10.200847.9KB

 
si in  sfarsit rrealitate noua dacie dastersi in sfarsit rrealitate
07.03.200915.5KB
asa am puso, intre doua rame cu puiet, cu acces la coronita de miere. lipsa matca.asa am puso, intre doua rame cu puiet, cu acces la coronita de miere.
08.05.200841.8KB
p22 poze lulachyp22
19.07.200938.5KB
aceasta remorca noua o vind sau o dau sau o schimb cu diverse fiind la i-l completez cu cite poateAceasta remorca noua o vind sau o dau sau o schimb cu diverse marfuri.PIXUL fiind la mine(proiectul i-l completez cu cite kg.intereaza),ea poate fi inmatriculata la masa maxima autorizata cuprinsa intre 500 si 1500 kg.,(in functie da capacitatea masinii tractatoare sau de permisul de conducere al cumparatorului).Dimensiunea utila a platformei este de Lxlxh=2225x1595x400 mm.,iar remorca este cu sistem inertial de frinare.Se livreaza cu structura metalica ptr.prelata(faina ptr. curse peste frontiera,ca-i solida tare!) Echivalentul a 5500 lei. ing.Mircea Iftimie din Botosani 0727/373896
30.12.200946KB

 
problema ridicata de bee_lover cit are o rama de 1/2 de dadant , dupa mine are 15cm in total si dacaproblema ridicata de bee_lover cit are o rama de 1/2 de dadant , dupa mine are 15cm in total si daca facem ramele originale de 16,2 cu leturile superioare de 20/10 atunci tot la 15cm ajungem si merita mai ales daca facem laz noi ,ezecutie mai usoare si material mai putin.
19.01.200835.8KB
am cumparat 10 zece placi pentru colectoare + zece grati, cum si ce fel de colector sa fac?

deam cumparat 10 zece placi pentru colectoare + zece grati, grilaje... dar... cum si ce fel de colector sa fac? De exemplu:
13.02.201034.6KB
scara cosnita fum orban stefanscara cosnita fum ...........
23.05.201081.3KB
rame miere salcam stupii  meirame miere salcam
27.05.200947.9KB

 
cine imi poate spune si mie cum se cheama aceasta planta... am vazut-o langa apa ... erau foarteCine imi poate spune si mie cum se cheama aceasta planta... am vazut-o langa apa ... erau foarte multe albine pe ea.... cine imi poate spune cum i spune pls ... :nod: :nod:
21.09.200883.2KB
alta stupina la salcam. o parte roi de anul acesta. lucrul la fermaAlta stupina la salcam. O parte roi de anul acesta.
04.05.201076.5KB
alta astazi am gasit botci.alta
03.04.200853.7KB
gata =(  ieri a roit dar am prins roiul, de sfaturi, iar acum ce aveți despre poza de mai jos,gata =( ieri a roit dar am prins roiul, mulțumesc de sfaturi, iar acum ce părere aveți despre poza de mai jos, are botci 4 -6 in 14 rame , are gānd de roit ? roiul trecut a mers doar la 10 metri de stup pe un stālp roiul nou :razz:
26.05.200950.5KB

 
vrau sa mai adaug cateva poze facute la apimondia care mi s-au parut apimondia  2009 frantaVrau sa mai adaug cateva poze facute la apimondia care mi s-au parut interesante.
24.11.200955.1KB
4*4 suprem. 4x4 ce ziceti4*4 suprem.
04.06.200868KB
eu nu dau de baut ,ofer altceva stupi noii la 60 leieu nu dau de baut ,ofer altceva
24.03.201052.7KB
asa cum am promis astazi am inceput cu turtita .
 
 la asta ce sa-i fac d-nu roman ? ioan ardeleanasa cum am promis astazi am inceput cu turtita . La asta ce sa-i fac D-nu Roman ?
06.02.201036.4KB

 
sa va mai arat o poza 4x4 ce zicetisa va mai arat o poza
04.01.200840.9KB
p12 poze lulachyp12
21.04.200956.7KB
ca si aceasta... poze lulachyCa si aceasta...
26.12.200813.9KB
si inca una: cum topiti ceara?Si inca una:
20.04.200860.6KB

 
atat as dori si eu ceva schite /poze cu hranitoareatat
07.07.200955.8KB
inca este mic dar daca continua incalzirea in 4 - 5 zile ... jurnal apicolInca este mic dar daca continua incalzirea in 4 - 5 zile ...
11.01.200974.4KB
cu 4*4 romanesc la vanatoare 4x4 ce zicetiCu 4*4 romanesc la vanatoare
15.01.200862.5KB
p28 prigoriip28
14.08.200939.1KB

 
alta foto gorealta
28.05.200951.5KB
papa mai asta am facut 3 turte a cite 500 grame fiecare la cules de polen martie 2010papa mai au,...iarna asta am facut 3 turte a cite 500 grame fiecare
21.03.201083.5KB
vanuntul nu mai este valabil remorca sa vandut:hi:  :hi:  :hi: vand remorca 2100 kgVANUNTUL NU MAI ESTE VALABIL REMORCA SA VANDUT:hi: :hi: :hi:
09.12.200922KB
vind rema apicola monoax cu 5500 lei vind platforma apicolaVind rema apicola monoax cu 5500 lei
12.02.201046KB
InapoiInainte