Colectia de poze apiardeal.3xforum.ro
Total 8272 poze.

InapoiInainte

 
si am procedat corect?si
21.05.200914KB
scuze! am gresit o centrifuga nu dalta.mai incercam odata. scule si utilaje apicole apisan s.r.l.Scuze! Am gresit poza.Doream o centrifuga nu dalta.Mai incercam odata.
08.02.200954.2KB
gica romanescu album de familieGica Romanescu
06.12.200936.4KB
capacul,pe interior. model de stupCapacul,pe interior.
31.10.200834.6KB

 
amintiri de asta vara, vf magura alt 1001, in drumetie cu un amic. 4x4 ce zicetiAmintiri de asta vara, Vf Magura Odobestiului, alt 1001, in drumetie cu un amic.
31.12.200731.1KB
p652 ziua ramnicean (sarat)  1 dec. 2009p652
28.01.201045.8KB
obloane pt camioneta orban stefanobloane pt camioneta
15.05.201053.3KB
p40 targul 2010p40
09.02.201029.1KB

 
dl kiwi bee nu aveti probleme din cauza ca soseaua e prea aproape? la un cules abundent fiind greledl kiwi bee nu aveti probleme din cauza ca soseaua e prea aproape? la un cules abundent culagatoarele fiind grele tind sa coboare iar din acesta cauza sint lovite de masini? bine,din poza nu se poate aprecia distanta. Soseaua este la cca. 30m in spatele stupilor.Nu am sesizat probleme din cauza traficului.Probabil pt. ca nu am un nr. mare de stupi. Sint intro vale inconjurat de padure si nu stiu de alt stupar in raza de 5-8km.
26.01.201070.6KB
stadiul alunului in jibert jurnal apicolStadiul alunului in Jibert
23.11.200928.7KB
daca e liniste prefer sa mai zic ceva de primit rolele noi orban stefandaca e liniste prefer sa mai zic ceva de circular am primit rolele noi
04.02.201040.5KB
buna ziua!firma noastra are ca principal obiect de activitate producerea si utilajelor apicole deBuna ziua!Firma noastra are ca principal obiect de activitate producerea si comercializarea utilajelor apicole de cea mai buna calitate si la un pret avantajos!Mai jos aveti lista noastra de preturi.S.C.FABRICA DE STUPI S.R.L. C.I.F. RO 17739920 CONT 1. RO98RBZR0000060006733727 CONT 2. RO27DAFB100400094747RO01 CONT 3. RO08BRDE100SV15582461000 NEHOIU-BUZAU LISTA DE PRETURI 1.SOCLU 17 lei 2.CORP STAS 27 lei 3.CORP M.E. 25 lei 4.CORP CAT 21 lei 5.PODISOR 10 lei 6.DIAFRAGMA 10 lei 7.CAPAC 20 lei 8.HRANITOR 5 lei 9.RAME TEI 25 lei/pachet 25 buc. 10.RAME BRAD 20 lei/pachet 25 buc. 11.STUP 17 RAME 140 lei 12.STUP 22 RAME 170 lei 13.RAMA DE TEI BATUTA CU CAPSE 1,2lei 14.RAMA DE TEI BATUTA SI INSARMATA CU SARMA DE INOX 1,7 lei 15. ROINITA 6 RAME 70 lei 16.SITA TRANSPORT 18 lei 17.FUND ANTIVAROA 25 lei 18.STUP PAVILION 100 lei PRETURILE NU INCLUD T.V.A. IAR TRANSPORTUL ESTE INCLUS IN PRET. MARFA SE VA LIVRA LA MAXIM 7 ZILE DE LA COMANDA IAR PLATA SE FACE INTEGRAL LA LIVRARE. ONETZ DAN TEL/FAX. O238/555574 0727854088,0744266786 E-mail Site:
17.05.200852.9KB

 
pe zapada au ajuns la mine andreirn si prisacaru . jurnal apicolPe zapada au ajuns la mine AndreiRN si Prisacaru .
20.12.200927.4KB
sunt din neamt si familiile respective se pot alege dintr-o stupina cu 70 de familii :hi:
0745 555sunt din Neamt si familiile respective se pot alege dintr-o stupina cu 70 de familii :hi: 0745 555 120
18.04.201072.2KB
p3 poze lulachyp3
04.10.200842.5KB
campuri rapita deCampuri
29.11.200920.6KB

 
vreau un client serios ptr. a finaliza acest schelet de remorca,cu de 3000x1650 mm.la care trebuieVreau un client serios ptr. a finaliza acest schelet de remorca,cu dimensiunea de 3000x1650 mm.la care trebuie sa-i pun punte,sasiu si protap.Functie de solicitare,aceasta poate fi cu/fara frina,de 450-1500 kg.,cu rotile sub/in exteriorul scheletului,placata cu tego sau nu,etc si alte dotari preferentiale.Nu ezitati sa folositi telefonul ca forma de o comunicare rapida.La 0745/363743 sau 0727/373896 va sta la dispozitie ing.Mircea Iftimie din Botosani.
21.03.200928.6KB
am pe stoc o centrifuga radiala si unde intra pe radial 16rame cu bazinul de 70cm in de 1/2 stauAm pe stoc o centrifuga radiala si tangentiala unde intra pe radial 16rame cu bazinul de 70cm in diametru.ramele de 1/2 stau foarte bine dar cele de 3/4 sunt putin cam inghesuite intra totusi 16 odata.Pretul ei echipata complet cu 4 suporti (gratare)pentru rame de 1/1,cu actionare manuala,electrica la 12v si 220v este de3000lei.Iata poza cum stau ramele in ea.
14.02.200938.8KB
pe sant fel si fel de flori jurnal apicolPe sant fel si fel de flori
09.09.200976.6KB
cat de curand le voi semana: gheorghita constantinCat de curand le voi semana:
19.12.200947.7KB

 
si de ce nu ar avea loc si un tablou cu turnul cu ceas sighisoara pictat de un pictor din rm vilceasi de ce nu ar avea loc si un tablou cu Turnul cu ceas SIGHISOARA pictat de un pictor din rm vilcea
04.01.201036.5KB
un astfel de pavilion as vrea sa ce parere aveti? pavilionun astfel de pavilion as vrea sa construiesc ce parere aveti?
06.04.201052KB
la mine in stupina le dau apa cam asa apa in prisacala mine in stupina le dau apa cam asa
24.03.200873.7KB
cetatile, pregatite pentru atacul din stupina mea dinCetatile, pregatite pentru atacul din primavara...
22.01.200965.8KB

 
3 poze3
25.08.20090.8KB
se vinde tot ce recoltez zilnic la cules de polen martie 2010Se vinde tot ce recoltez zilnic deocamdata.
19.03.201052.3KB
tractezi ansamblul pana la cobori le asiguri ...si ai plecat. pavilion sau nu ?Tractezi ansamblul pana la destinatie, cobori picioarele, le asiguri ...si ai plecat.
10.11.200745.9KB
altele ,mai vechi targul apicol - editia i - slobozia 2010Altele ,mai vechi
21.02.201030.9KB

 
familiile trebuie verificate si unde este cazul intervenit cu turta ca altfel la primavara ...familiile trebuie verificate si unde este cazul intervenit cu turta ca altfel la primavara ...
06.01.200857.3KB
se conduce cu categoria d vand apicolSe conduce cu categoria D
20.09.200944.5KB
si din spate o poza, se vede fanta pentru acces la albine suedia 2003si din spate o poza, se vede fanta pentru acces la albine
17.11.200757.4KB
sa ne gandim la ceva frumos la ceva dragut ceva care sa placa ochiului si la niste stuparite la Antodeauna sa ne gandim la ceva frumos la ceva dragut ceva care sa placa ochiului si sufletului.........adica la niste stuparite dragute....adica la Gabriela ...adica la....va rog si pe dumneavoastra sa propuneti...sa trimiteti poze..... Apicultori sunt in general oameni conservativi cu sotii acasa si nu prea au curajul sa se uite la astfel de calendare. Asa vrei tu?
11.12.200937.2KB

 
si o imagine neclara din apropiere pentru florin, stupi din stuf.Si o imagine neclara din apropiere pentru Florin,
08.02.200925.8KB
acelasi roi stupina meaacelasi roi
06.02.200963.5KB
a se incerca sa nu fie lipite cele doua seminte pentru a putea alege planta cea mai viguroasa:A se incerca sa nu fie lipite cele doua seminte pentru a putea alege planta cea mai viguroasa:
20.12.200978.7KB
p24 poze lulachyp24
15.07.200970.1KB

 
ghemul intre rame zbor de curatireGhemul intre rame
22.01.200849.8KB
monopostul lui alonso la foto goreMonopostul lui Alonso la Focşani,
26.04.200937.6KB
telefonul suna la janes din 5 in 5 minute :nod:  :nod: orban stefantelefonul suna la Janes din 5 in 5 minute :nod: :nod:
05.05.201032.6KB
un avion superb si este un privilegiu pt mine cand am un proiect pt el. sondaj de opinieUn avion superb si este un privilegiu pt mine cand am un proiect pt el.
06.11.200926.8KB
InapoiInainte