Colectia de poze apiardeal.3xforum.ro
Total 8272 poze.

InapoiInainte

 
domnule mihai ia uitati-va la aceasta poza. este facuta azi. asa era rama pe ambele fete( se si vedeDomnule Mihai ia uitati-va la aceasta poza. Este facuta azi. Asa era rama pe ambele fete( se si vede ca au inceput sa capaceasca) eu am aproximat cam 1.5-2 kg. Plus ca mai aveau miere adusa si in jurul puietului, deci eu il cred pe domnul Stefan.
27.03.201097.6KB
inca una mica mea stupinainca una
27.07.200954.7KB
nu ati ramas pentru ca a sosit.asa ca puteti face comenzi iar daca se termina mai aveti 5kg.daca maiNu ati ramas pentru ca a sosit.Asa ca puteti face comenzi iar daca se termina mai aducem.D-vs aveti 5kg.Daca mai doriti si altceva sau alta cantitate trimiteti un mesaj privat sau telefon.Adresa o am pe privat.Stima!
25.10.200852.7KB
vand combinezon pentru stupari 90ron ,bluza 60ron ,masca 25ron.sunt din timisoara si ma putetiVand combinezon pentru stupari 90ron ,bluza 60ron ,masca 25ron.Sunt din Timisoara si ma puteti contacta la tel.0722783600;0356418662;rds mobil;0770145934.
05.12.200730.6KB

 
florin de la urlati album de familieFlorin de la Urlati
08.12.200941.2KB
poze  spion  varianta  nu  e  confirmata dar  e  real tuningpoze spion varianta nu e confirmata dar e real
05.02.200938.5KB
sarbatori dea bunul dumnezeu sanatate la toata si un porc bio ca si al lui dragos... spalat cuSarbatori Fericite!!! Sa dea Bunul Dumnezeu sanatate la toata lumea. .... si un porc bio ca si al lui Dragos... spalat cu sampanie :D
24.12.200950.8KB
multi romani si vreau sa nu uit de prezenta deosebita a standului icda - bucuresti unde audienta amulti romani si vreau sa nu uit de prezenta deosebita a standului ICDA - Bucuresti unde audienta a fost maxima . Doamna Cristina Mateescu si domnul Petru Morar au avut grija ca totul sa fie OK. IAR AI INTELES PROST CA DE OBICEI: IN STANDUL SC COMPLEX APICOL A EXISTAT UN STANDULET UNDE A EXPUS SI ICDA BUCURESTI (AMANDOUA FAC PARTE DIN ACA din ROMANIA) daca maresti poza si stii sa citesti vei observa ca am dreptate.
20.09.200945KB

 
si o rama cu puiet capacit stupina mea dinSi o rama cu puiet capacit
02.06.200890.8KB
iasca taiata si pusa la uscat sa avem cu ce face fum la vara... primii mei 4 stupiiasca taiata si pusa la uscat sa avem cu ce face fum la vara...
26.02.201045KB
azi au zburat prima data in acest an mini.... stupina sau nici atatAzi au zburat prima data in acest an
06.02.200935.5KB
strungul dragan dorinstrungul
18.02.201050.6KB

 
poza ce trebuia sa o pun dinsus(sa vad daca merge) sa vorbim despre romania actuala si cea dinpoza ce trebuia sa o pun dinsus(sa vad daca merge)
22.09.200930KB
daca nu devreme metode de altoire a pomilor fructiferidaca nu iarna,primavara devreme
11.04.201010.7KB
si plante (imagini)si
25.12.200980.9KB
pt valy 
asa am facut eu la imterior la lazile din polistiren model de stuppt valy asa am facut eu la imterior la lazile din polistiren
01.02.200919.5KB

 
ploua ploua ploua 
mai lucram ceva in atelier orban stefanploua ploua ploua mai lucram ceva in atelier
18.05.201046.4KB
agiti putin borcanul si albina iese mierea in sectiuniagiti putin borcanul si albina iese
08.11.200746KB
tuning  chinezesc hahhaah tuningtuning chinezesc hahhaah
26.03.200914.3KB
si ceva provizii mica mea stupinasi ceva provizii
30.08.200982.1KB

 
x suedia 2003x
27.10.200767.5KB
la 20 februarie 2010 s-a topit zapada. si un_escula 20 februarie 2010 s-a topit zapada.
05.03.201062.3KB
17 poze17
25.08.20091.7KB
si aceasta firma apicoleSi aceasta
10.02.201075.1KB

 
capacul cu gaurile de de model de stupCapacul cu gaurile de de ventilatie.
31.10.200839.2KB
anul acesta am cumparat de la blaj 5 puieti de evodia de 3 ani . s-au prins toti si sunt foarteAnul acesta am cumparat de la Blaj 5 puieti de evodia de 3 ani . S-au prins toti si sunt foarte frumosi . Mi s-a spus ca inca doua ierni trebuie sa-i protejez de ger.
08.06.200930.4KB
si un detaliu. 
asa cum am spus, nu sunt multumit de reglarea debitului. trebuie probabil un robinetSi un detaliu. Asa cum am spus, nu sunt multumit de reglarea debitului. Trebuie probabil un robinet cu bila.
16.03.200853.1KB
x orban stefanx
06.05.201035.3KB

 
se poate si asa? cantar apicolSe poate si asa?
17.10.200855.9KB
indagra5 indagraIndagra5
18.10.200935.5KB
scai plante (imagini)scai
09.12.200953.9KB
p656 ziua ramnicean (sarat)  1 dec. 2009p656
28.01.201038.3KB

 
nu lo ros asta verde il rod(e tot e un un bloc urdinis. model de stupnu lo ros as-iarna? Uite asta verde il rod(e tot extrudat).asta e un un bloc urdinis.
27.04.200937.3KB
hi. my name is fikret, from bulgaria. i have 3 ton wax...
i want sale it, my price is 5 evro forHi. my name is Fikret, from Bulgaria. I have 3 ton wax... I want sale it, my price is 5 evro for kilo... if you interest please read me mail (fiki_vip@abv.bg) or call me 00359893444666. I speak only bulgarian, english, turkish. thanks... =)
02.03.201347.4KB
şi alte specii apis ceranaşi alte specii
12.05.200960.7KB
pe ăsta romania in haos politicVotaţi-l pe ăsta
14.11.200923.4KB

 
rcp abricht orban stefanrcp abricht
12.02.201057.6KB
sunt la alta scara. 4x4 ce zicetiCorect. Jucariile sunt la alta scara.
10.02.200934KB
si eu va iubesc ce va orientati atunci cand eliberati matca din botca, dupa varsta ei, atent prinsi eu va iubesc domnule, cateva intrebari: dupa ce va orientati atunci cand eliberati matca din botca, dupa varsta ei, atent monitorizata prin notarea intr-un carnetel, sa zicem, sau dupa faptul ca e putin roasa as vrea sa vad cu formati roiurile si mai ales cum aplicati botca alceva, daca ai o rama port botci si nu te pricepi la transvazarea larvelor daca introduci o asfel de rama si schilodesti regina albinele o vor "impinge" sa se oua si aici, in rama asta ca un mesaj pesonal, cred ca filmele dumneata au facut cat o mie de pagini de discutii de la gorj, salutari si o prezentare
21.05.201031.3KB
si stupina coroiesti de jos material sters de romikle  munca 368 zilesi
09.02.201046.3KB
InapoiInainte