Colectia de poze apiardeal.3xforum.ro
Total 8272 poze.

InapoiInainte

 
pe pat rece 2009 inceputulpe pat rece
30.03.200954.9KB
sort de tabla pt eliminarea orban stefansort de tabla pt eliminarea rumegusului
13.01.201033.5KB
si inca una 4x4 ce zicetisi inca una
28.10.200970.2KB
din com . galbenu , jud. braila un bun prieten al nostru :  vasile babatie ziua ramnicean (sarat)  1Din com . Galbenu , jud. Braila un bun prieten al nostru : Vasile Babatie
06.12.200929.3KB

 
tot in lumea apicola am vazut aceasta reclama in poza nu se vad clar datele am sa le trec eu.Tot in lumea apicola am vazut aceasta reclama azi...Deoarece in poza nu se vad clar datele am sa le trec eu. Striegel maschinenbau---unic distribuitor in romania:eurohonig-bee vital.str Constantin Sandu Aldea97,Bucuresti,sector 1, cod 012062 Bucuresti Tel/Fax: 0040213192407, Tel.: 0040744823628 e-mail: constantin@dobrescu.com Click pe poza pentru a mari
17.11.200737.2KB
ieri am cules un roi frumusel si i-am dat o rama cu fagure si 4 foi de construit si un borcan deIeri am cules un roi frumusel si i-am dat o rama cu fagure si 4 foi de construit si un borcan de sirop. Am fost uimit cat de repede au baut siropul aseara asa ca dimineata la 6.30 le-am umplut borcanul. Eu banuiesc ca matca ponteaza acuma dar o sa verific in weekend.
15.07.200942.7KB
altu scuzati pozitia apicultor si vind rame si stupi toate modelele stasurialtu scuzati pozitia
03.01.201038.1KB
cires japonez,se pare ca nu da nici polen si nici nectar plante (imagini)cires japonez,se pare ca nu da nici polen si nici nectar
14.12.200958.7KB

 
:hi:  dau un renault  clio an 2002  1400  16 valve  si o skoda fabia 1900 sdi 2004  la vanzare  3000:hi: dau un renault clio an 2002 1400 98cai,benzina 16 valve si o skoda fabia 1900 sdi 2004 la vanzare 3000 respectiv 4750 skoda,sau la schimb cu familii albine,sau miere ori alte aparaturi .multumesc 0752127751 :hi:
28.03.201039.9KB
p11 poze lulachyp11
12.10.200852.5KB
sfatul unuia care foloseste zi de zi 4*4, prin natura curente, este urmatorul sub forma de clasamentSfatul unuia care foloseste zi de zi 4*4, prin natura preocuparilor curente, este urmatorul sub forma de clasament : 1. Lada Niva, una din cele mai robuste masini de teren, aproape indestructibila, cu unghiuri de atac f bune, inalta, insa cu consum mediu de 15%, spatiu mic de depozitare, cost mare de trecere pe gaz. 2.Mitsubishi Pajero , cu sasiu scurt, la fel robusta, mai spatioasa ca si Niva, consum mai mic, mai lat decat prima dar nu intotdeauna este un avantaj. 3.Land Rover, ff bun, consum mare. Iar pt cei cu bani fffffff multi recomand RANGE ROVER si MERCEDEZ clasa G. Masina de teren fara troliu si deferential in zona mea nu face doi bani. Nu de putine ori banalul 4*4 papuc a facut treaba buna. florin suzuki ai incercat vreo data samuraiul sau jimi adevarate 4x4 urca sa sti ca mita pe tolul de lina
28.11.200761.9KB
stupii noi inl rindul intii. februarieStupii noi inl rindul intii.
02.02.201053.7KB

 
onform unor surse din cadrul companiei dacia, varianta de serie a acestui concept ar fi trebuitonform unor surse din cadrul companiei Dacia, varianta de serie a acestui concept ar fi trebuit prezentata in cadrul Salonului International Auto de la Bucuresti (SIAB) din acest an. Din nefericire insa, aceasta manifestare a fost anulata de APIA (Asociatia Producatorilor si Importatorilor de Automobile). Aceleasi surse au mentionat ca modelul de serie va intra pe piata in prima jumatate a anului viitor, iar gama de propulsoare va include si alte motoare in afara de cel diesel de 105 CP.
07.03.20092.9KB
schita 2.aici puteti vedea faltul pentru rame,este de 10 x 10 mm. stupul dadant cu 12 rame si 2Schita 2.Aici puteti vedea faltul pentru rame,este de 10 x 10 mm.
06.07.200939.5KB
pentru ca se anunta pozitive si riscul ca sa iasa albinele afara si sa aterizeze pe zapada estePentru ca se anunta temperaturi pozitive si riscul ca sa iasa albinele afara si sa aterizeze pe zapada este mare, m-am apucat de treaba. Rezultatul:
30.12.200952.6KB
hala de prelucrare a mierii este buna si la  :d   in curand tulburelul va fi numai bun de baut !Hala de prelucrare a mierii este buna si la prelucrarea strugurilor :D in curand tulburelul va fi numai bun de baut !
12.10.200945.7KB

 
o brad lazi fac eu din tine!!!!

 prima etapa ( inceputul ) ioan ardeleanO brad frumos.....Ce lazi fac eu din tine!!!! PRIMA ETAPA ( Inceputul )
04.02.201037.1KB
de aceea am facut timpii sa se poata regla de la 15sec la 2 min dar si viteza sa creasca odata cu arDe aceea am facut timpii sa se poata regla de la 15sec la 2 min dar si viteza sa creasca odata cu prelungirea timpului.Intrebarea ar fi cit ar fi un timp maxim de care ati avut nevoie cind a fost si rece si miere bine coapta ,sa nu zic cristalizata, ca pina la acest timp sa merg si eu pentru a nu fi nevoie de inca o restartare.Sa ma incadrez intre minim si maxim.Daca se poate pentru radial si pentru tangential pentru ca se pare ca pe radial trebuie si timp mai mare dar si turatie mai mare.
15.11.200941.6KB
paste va fie luminate sufletele de lumina sfanta a invierii domnului iisus hristos si munca voastraPASTE FERICIT sa va fie luminate sufletele de lumina sfanta a INVIERII DOMNULUI IISUS HRISTOS si binecuvantata munca voastra de zi cu zi!
03.04.201043.5KB
eee tuningeee
28.02.200941.3KB

 
capacitate orban stefancapacitate
23.01.201039KB
uite asa,mama blonda ,tata mulatriiUite asa,mama blonda ,tata negru,copii mulatrii
23.08.2008977.4KB
d-l dr. ing. ion popescu a tinut o prelegere despre evolutia in romania si jurnal apicolD-l dr. ing. Ion Popescu a tinut o prelegere interesanta despre evolutia apiculturii in Romania si perspective.
14.03.200937.4KB
sau jurnal apicolsau
06.02.201041.4KB

 
palnia aplicata pe stup pavilion vs stupi pe josPalnia aplicata pe stup
13.03.200835.3KB
si a venit si momentul marius ovidiu cruceanuSi a venit si momentul asteptat.....
13.05.201048.9KB
am fost 2 zile la stupi. am ascultat ce spun si mi-au soptit ca este bine, au mancare si asteapta saAm fost 2 zile la stupi. Am ascultat ce spun si mi-au soptit ca este bine, au mancare si asteapta sa mai creasca putin ziua. Am cumparat o casa si 5000 mp unde intentionez sa instalez stupina:
10.01.201044.1KB
si mica mea stupinasi
22.11.200920.7KB

 
urda este obtinuta la Urda este obtinuta la "cuptorul" din pamant dupa norme romanesti traditionale
20.04.200952.2KB
poza cu tata cum cresteti productia de ceara?poza cu tata
15.11.200761.2KB
afumator  cupru poze tirg alba iulia 2008afumator cupru
01.04.200831.6KB
f foto goref
12.05.200961.4KB

 
p71 poze lulachyp71
12.10.200839KB
si nu mai este mult pana la flori si miere descriere cultura faceliaSi nu mai este mult pana la flori si miere
07.06.201098.5KB
x foto - cristi xx
13.02.200875.7KB
m tuningm
10.02.200960.7KB

 
tentanta oferta
 
calitate garantata schimb avantajosTentanta oferta calitate garantata
01.06.200939.2KB
acum doua zile dragutza mea mi-a facut o bucurie mare. a fatat 6 catelusi draguti ca iti vine sa-iAcum doua zile Dragutza mea mi-a facut o bucurie mare. A fatat 6 catelusi draguti ca iti vine sa-i mananci. Draguta este o catea rasa: maidanez inteligent urban. Am recuperat-o de la mine de la bloc unde era mereu batuta de alti caini si am adus-o la sediul prietenului meu(proprietarul terenului unde am stupina) la tara. Este foarte inteligenta si vorbareata foc. Cand ma duc s-o vad si sa-i dau mancare 'da pe goarna' tot ce s-a intamplat. Si imi povesteste si eu ii spun : bine Draguta asa-i cum zici tu. Chiar am s-o filmez sa vedeti ce-i turuie gura.
06.05.201040KB
sper sa fie plina lada pana la salcam :) stupii  meisper sa fie plina lada pana la salcam :)
20.04.200958.6KB
poza 2 cu ce electric cu lama/sarma de nichelinapoza 2
20.02.201041.4KB
InapoiInainte