Colectia de poze apiardeal.3xforum.ro
Total 8272 poze.

InapoiInainte

 
x viespea uriasax
26.08.200935.1KB
desi au fost doar 13 grade nu m-au lasat sa stau linistit , in prima faza au iesit dar s-au intorsDesi au fost doar 13 grade nu m-au lasat sa stau linistit , in prima faza au iesit dar s-au intors iar peste o ora (14 ) , au plecat din nou fara a se mai razgindi .
16.05.20109.9KB
si concurs ....cine a plantat cei mai multi puieti de evodiasi
10.01.201052.4KB
p16 poze lulachyp16
26.06.200827.3KB

 
mea. radu andrei nastaseLucratoarea mea.
07.04.201034.1KB
p2 poze lulachyp2
12.10.200848.6KB
m tuningm
07.02.200942.1KB
au iesit si ghioceii!! alin stoianAu iesit si ghioceii!!
15.01.201064.9KB

 
de pe balcon foto andreiDe pe balcon
28.08.200941.4KB
bzzz dezastre  apicolebzzz
29.03.200943KB
decat asta turta proteicadecat asta
07.02.200937.2KB
si inca: ianuarieSi inca:
10.01.201037KB

 
sa va arat cam cum curgea ceara infestata de gaselnita.sa va arat cam cum curgea
11.11.200842.7KB
p6 poze lulachyp6
13.07.200930.8KB
masini foto andreiMasini
04.10.200949.3KB
,sotiilor de si nu numai
         


                                          la multi ani cu 8stuparitelor ,sotiilor de stupari,mamelor bunicutelor si nu numai LA MULTI ANI CU SANATATE!!!!!!!
07.03.201032.4KB

 
poze..... bun gasit!poze.....
21.12.200955.6KB
afumatoare inox poze tirg alba iulia 2008afumatoare inox
01.04.200844.1KB
in teren rau am probato de acolo am coborat prin padure 4x4 ce zicetiin teren rau am probato de acolo am coborat prin padure
01.12.200764.5KB
p78 poze lulachyp78
12.10.200845.9KB

 
va salut,ma bucur sa vad ca va implicati in subiectul va salut,ma bucur sa vad ca va implicati in subiectul "stuparit in container",am expus la alt topic fotografii cu piciarele de sustinere ale containerului o fac si aici poate serveste drept model. :hi:
21.04.201029.2KB
x foto - cristi xx
18.10.200728.4KB
d-na aurelia chirila amintiri de la ramnicD-na Aurelia Chirila
02.01.201036.2KB
prietena sa vorbim despre romania actuala si cea din viitorulPrietena mea!!!!!!!!!
11.09.200964.8KB

 
pozele sunt facute ieri 27 iunie  2009  la  fs , dar asociatii mei nu-mi  permit sa-mi  divulgPozele sunt facute ieri 27 iunie 2009 la FS , dar asociatii mei nu-mi permit sa-mi divulg pozitia pt, ca altfel vor mai apare cel putin 1000 de familii , oricum in vecinatate au mai venit 1200 de familii din zona Buzau , plus altele ar iesi haos. Cum ar spune Pupe , stupii sunt amplasati in sud-est Romania . Lanul in care sunt stupii , vecin cu cel inflorit :
28.06.200933.8KB
inca una orban stefaninca una
23.01.201066.8KB
bordul e de bmw ursulet tuningBordul e de BMW ursulet
10.02.200946.9KB
x foto gorex
21.03.201030KB

 
p16 prigoriip16
14.08.200925.7KB
binenteles acesta este un exemplu pentru ca am doar un cuib  3/4, dar optati pentru varianta care vaBinenteles acesta este un exemplu pentru ca am fotografiat doar un cuib 3/4, dar dumneavoastra optati pentru varianta care va satisface inclusiv caturi. :nod:
12.01.201030.8KB
si mai de aproape: gheorghita constantinSi mai de aproape:
17.04.201094.2KB
sa super oferta !!! ieftin si bunsa
16.09.200926KB

 
asta iti place? 1500e, din 2008. dimensiuni stupiAsta iti place? 1500e, din 2008. Dimensiuni 5220x1800x2000
08.01.201338.5KB
pacat ca nu a fost vremea cu noi mai ales ca au fost multe firme prezente precum si apicultori .Pacat ca nu a fost vremea cu noi mai ales ca au fost multe firme prezente precum si apicultori .
03.10.200956.4KB
precizez ca am tras de 3 ori la . floarea soarelui 2007Precizez ca am tras de 3 ori la floarea-soarelui .
21.10.200746.6KB
nu au  ventilatie  suficienta numainu au ventilatie suficienta
28.08.200941.8KB

 
iata si de ce 
azitazi 11.03.2010 orban stefaniata si de ce azitazi 11.03.2010
11.03.201046.4KB
7. de sus cu sertarul tras... sa un colector de polen performant7. de sus cu sertarul tras...
02.12.200742.8KB
alta centrifuga radiala 8 rame cu ax orizontalalta
15.08.200931.6KB
p56 poze lulachyp56
12.10.200834.3KB
InapoiInainte