Colectia de poze apiardeal.3xforum.ro
Total 8272 poze.

InapoiInainte

 
veteranii orban stefanveteranii
07.02.201041.4KB
evodia plante (imagini)evodia
11.12.200966.1KB
s au oprit orban stefans au oprit
23.05.201066KB
mama cu puiul locatie noua.Mama cu puiul
30.05.200925.3KB

 
asai  vidio  nui  nimic  da  cum  arata  acum  beton tuningasai locoooooooooooo in vidio nui nimic da cum arata acum beton
11.02.20098.9KB
bzzz dezastre  apicolebzzz
29.03.200941.3KB
ce stimulente icda ?  eu nu am gasit prin magazine sau targuri stimulente marca icda , daca potiCe stimulente ICDA ? Eu nu am gasit prin magazine sau targuri stimulente marca ICDA , daca poti vino cu nume de produse si eventual cu poze , ar fi un subiect nou aici si interesant. Dragosi asta am gasit la Apicola srl .
11.01.201056.9KB
duminica am pregatit sirop de miere cu ceaiuri orban stefanduminica am pregatit sirop de miere cu ceaiuri
22.03.201082KB

 
si natura stupina din jud.si natura
12.07.200977.2KB
in zona mea precum si in restul tarii sunt multe stupini pe cale de disparitie . multi apicultoriIn zona mea precum si in restul tarii sunt multe stupini pe cale de disparitie . Multi apicultori batrani nu au mostenitori in ale stuparitului si albinele mor... In foto de mai jos este nea Ion Clinciu din com Pardosi , jud. Buzau care mai are 15 familii , daca nu se gaseste nici un cumparator aceste familii probabil vor muri in aceasta iarna. Pacat si sunt multe cazuri !
23.07.200950.2KB
multumesc, ca se poate extrage: primii mei 4 stupiMultumesc, asemenea. Cred ca se poate extrage:
02.07.200952.3KB
dou ani am avut si golden retriever dar ...... nu se compara la cu lupul. andreirnDou ani am avut si Golden Retriever dar ...... nu se compara la inteligenta cu Lupul.
09.01.200932.3KB

 
familia gavrila a ajuns cu bine acasa, dupa o calatorie la un targ apicol reusit si dupa intalnireaFamilia Gavrila a ajuns cu bine acasa, dupa o calatorie interesanta la un Targ Apicol reusit si dupa intalnirea cu multi apicultori, forumisti, si nu in ultimul rand prieteni.
27.03.201041.8KB
vara 2006 la bunici! milu56Vara 2006 la bunici!
08.12.200943KB
ieri, duminica la amiaza am extras miere. un amic avea un cat de extras si nu are centrifuga si euIeri, Duminica la amiaza am extras miere. Un amic avea un cat de extras si nu are centrifuga si eu am avut un cat si o lada de 1/1 asa ca am mers la el acasa cu toate jucariile si ne-am apucat de treaba in bucatarie ca nu era nevasta acasa. Eu mi-am pus in practica pt prima data metoda de incalzire a ramelor cu un feon. Am facut o mica rama de sectiune stupilor si i-am dat o gaura de 2 inci in care am bagat feonul. Am pus rama jos pe un carton si deasupra caturile pline si am dat drumul la feon si sus era un placaj.
07.12.200944.5KB
pe vasluieni ia informat personal cine vrea sa puna mana pe aca.
foto din timpul sedintei. alegeriPe vasluieni ia informat personal cine vrea sa puna mana pe aca. Foto din timpul sedintei.
24.02.200918.6KB

 
atmosfera calda si intima. jurnal apicolAtmosfera calda si intima.
23.11.200956.1KB
am inceput lucrarile la nucleele de ;) model de stupAm inceput lucrarile la nucleele de inperechiere ;)
14.02.200925.5KB
lanul la rasaritul soarelui . jurnal apicollanul la rasaritul soarelui .
28.06.200935.8KB
prietene, la gorj se se defriseaza in secuime, plantari pentru urmasiprietene, la gorj se planteaza...daca se defriseaza in secuime, cheama-ma..
03.03.201053.6KB

 
gata am 3,5 t(iveco daily turbo diesel) - cu macara. apimondia  2009 frantagata am gasit. DEci: Camion 3,5 t(Iveco Daily turbo Diesel) - cu macara.
13.10.200944.8KB
un mare ajutor de nadejde. :hi: poze si video alin.Un mare ajutor de nadejde. :hi:
04.03.201030.9KB
diafragma papura. 10 ron de vanzare stupi verticaliDiafragma papura. 10 RON
23.02.200930.2KB
oaspeti la stupina din vutcani  vaslui. jurnal apicolOaspeti la stupina din Vutcani Vaslui.
06.05.200955.7KB

 
m tuningm
10.02.200943.1KB
foto3 schimb cu stupifoto3
07.12.200937.6KB
stupul 17 foto gorestupul 17
20.05.201054.8KB
a      din 1967   de hristea si padureana
15.01.201020KB

 
x nou * stupi * noux
26.03.201041.6KB
alta targul apicol blaj 2009alta
13.03.200950.2KB
am studiat cele 30 buc. de evodia plantate in toamna. cred ca s-au prins toate. au tulpina siAm studiat cele 30 buc. de evodia plantate in toamna. Cred ca s-au prins toate. Au tulpina si majoritatea ramurilor verzi. Mugurii nu au pornit inca. Sunt sensibili la inghet. Ramurile mai tinere s-au uscat.
17.04.201057.3KB
cinci Īnlocuirea princinci
20.12.200918.9KB

 
centrifuga stupina meacentrifuga
14.06.200846.7KB
am poze recente dar sunt prea mari albinutele meleAm poze recente dar sunt prea mari
23.06.200944.1KB
p32 poze lulachyp32
23.02.200955.2KB
nectar schimbarea reginelor primavaraNectar
09.03.200995.5KB

 
nr 1 o stupina micanr 1
14.10.200744.6KB
alta stupina meaalta
23.05.200868.7KB
d-omm sa vin dincolo ,sa ce? ai pe undeva altileria grea si vrei sa ma tragi in capcana, ca nu t-iaD-omm Caporal,vrei sa vin dincolo ,sa ce? ai pe undeva altileria grea si vrei sa ma tragi in capcana, nebunaticule, ca nu t-ia mers nici in armata ca de aceia t-iau dat baieti o Cizma de bun ce ai fost, ca altfel erai si TU printre elita armei,si vii acum aici sa ne pui la punct militareste, sa nu cumva miscam in front,cred ca te cam pomenesc si acum bieti soldati care au fost pe linga tine, halal gindire,de fapt este drept ca cine nu-si respecta trecutu ,nu prea are ce astepta de la viitor. Papa tinereeee De la Mosu ps aaaa nu prea ai zis cam ce facei mataluta prin armata, s-au ai fost cumva la secret, atunci psssssssssssssssssss.
18.03.20093.3KB
sunt din timisoara si pentru relatii si comenzi ma puteti contacta la tel fix 0356418662 sau prinSunt din Timisoara si pentru relatii si comenzi ma puteti contacta la tel 0722783600,sau fix 0356418662 sau prin mesaj privat sau e-mail
29.11.200926.8KB
InapoiInainte